Brīvo ūdeņu kauss / Iecavas čempionāts airēšanas slalomā 2024

Jau drīz, jau drīz, jau drīz … visi aktīvie airētāji jau izbaudījuši straujos pavasara ūdeņus un turpina papildināt savu prasmju krātuvi airēšanas slaloma elementu kontekstā. Pavisam drīz varēsim savas prasmes un iemaņas sezonas atklāšanas sacensībās Iecavā, 13.-14.04.2024.

Airēšanas sezonas atklāšanas sacensības Latvijā, kā ierasts, uzsāksim ar sacensībām 2024. gada 13. un 14. aprīlī Iecavā. Airēšanas klubs “Brīvie Ūdeņi” jau atkal rīkos airēšanas slaloma sacensības, tādas, lai ir “fun”. Pēc iepriekšējā gada veiksmīgās sacensību pieredzes un dalībnieku lelās intereses, šogad spēkosimies divas dienas. Pateicoties Iecavas pilsētas un vairāku Latvijā pazīstamu uzņēmumu, tādu kā Balticovo un Cēsu alus, atbalstam, šogad  notiks “Brīvo Ūdeņu” kausa izcīņa un  Iecavas čempionāts. Apsolūts jaunums būs “Brīvo ūdeņu” ceļojošā kausa izcīņa, kura tiks izcīnīta starp airēšanas klubu komandām, “progresīvā” komandu braucienā un arī Mazo Drosminieku kauss, kurā sacentīsies mazākie klubu sportisti  – šis būs forši!

Kā jau iepriekšējos gados, sacensības notiks Iecavas upē, kur jau izveidota slaloma trase, kas piedāvās izaicinājumus un adrenalīna pilnas brīžus visiem dalībniekiem. Tas būs ne tikai sporta notikums, bet arī iespēja dalībniekiem un skatītājiem baudīt skaisto dabas ainavu un piedzīvot aizraujošus sacensību mirkļus.

Pačukstēšu, tiek kuri vēl nav bijuši – braucam un trenējamies … Tavi konkurenti jau šo iespēju izmanto.

Gaidāmajās sacensībās piedalīsies ne tikai Latvijas airētāji, bet arī sportisti no Lietuvas un Igaunijas, padarot šo pasākumu par starptautisku notikumu. Tas piedāvā lielisku iespēju salīdzināt savas prasmes ar citu valstu dalībniekiem jau sezonas sākumā.

Svarīgais elements šajās sacensībās ir kopības sajūta, labs garastāvoklis un cīņasspars. Zinām, ka tas veicina sporta garu un draudzību starp dalībniekiem un klubiem. Sacensības būs lieliska iespēja ne tikai konkurēt, bet arī apmainīties ar pieredzi un iepazīties ar jauniem draugiem no dažādām valstīm. Lai sajūtas būtu pilnīgākas jāatzīmē ka mūsu atbalstītāju skaits ir audzis un attiecīgi arī balvu fonds. Latvijas Kanoe asociācijas sezonas kopvērtējuma balvu fonds šogad ir sarūpēts varens. Jāsāk darboties jau tagad, lai sezonas kopvērtējumā nebūtu “jāgrauž nagi”!

Varam tik pačukstēt, ka sezonas kopvērtējuma balvas šogad sagādātas sadarbībā ar mūsu šī gada galveno atbalstītāju – PeakUK airēšanas inventāra ražotājs no Anglijas. Kopējais šī gada balvu fonds LKA klubiem pārsniegs 3000 EUR preču vērtības ekvivalentā. …un vēl, kādas balvas – uhhhh….!?

Šāda veida pasākumi sniedz iespēju veidot un attīstīt airēšanas kustību sistēmu Latvijā un tās kaimiņvalstīs, un tāpēc gaidām šo nedēļas nogali ar nepacietību un entuziasmu. Klubs “Brīvie Ūdeņi” aicina visus interesentus piedalīties un atbalstīt šīs sacensības, lai kopīgi padarītu šo notikumu par vēl vienu veiksmīgu un aizraujošu airēšanas festivālu Iecavā!

Teikamies! Sacensību atklāšana 13.04.2024, pl. 10:30

Sacensību atrašanās vieta:

https://maps.app.goo.gl/izFLD41gWuCH3qgLA

Reģistrācija caur LKA pieteikumu platformu:

https://lka.tunt.lv/sacensibas.php

Sacensību nolikumi:

https://www.canoelatvia.lv/wp-content/uploads/2024/03/Nolikums_LV_BU-Iecava2024-FINAL.pdf

https://www.canoelatvia.lv/wp-content/uploads/2024/03/Nolikums_LV_-Iecavas-cempionats-2024-FINAL.pdf

 

Teikamies! Atceries – piesakies laicīgi, pirmie starti 13.04.2024, pl. 11:00