Patiesībā VISS jau ir sācies (notiek)!!!

Foto atsauce:  Alda Kļaviņa kauss 2023 [Jāņa Dziļuma foto]

“Darbs, kas tiek veikts kopīgu mērķu labā, nes nesalīdzināmi vairāk augļu un sniedz lielāku gandarījumu par paveikto, pretēji tam, ja darām to vienatnē!” Šādi skan ievads informācijas apkopojumam par 2024. gada Latvijas Kanoe asociācijas aktivitātēm organizācijas darbībā, kā arī biedru un biedru sportistu atbalstam.
 

Latvijas Kanoe asociācijas (LKA) biedru prezentācijā izskanējušais apgalvojums par kopā darīšanu ne par velti ievada 2024. gada “labumu” apkopojumu. Šiem vārdiem ir dziļi simboliska, un protams, arī praktiska nozīme! Neviens pasākums airēšanas slalomā nevarētu notikt, kā arī tam zustu jebkāda jēga, ja ikviens no mums nevēlētos piedzīvot emocijas, ko sniedz mūsu tik iemīļotais sports – airēšanas slaloms. Protams, protams, atcerēsimies arī šo jaunpienācēju – ekstrēmais slaloms – tas turpat vien ir, to mēs visi labi atminamies… un tas solās būt ne mazāk aizraujošs arī šogad! Kopā darīšana un būšana padara šo dzīvi interesantu un prieka pilnu, tāpat kā sportistu iespētais trasē un arī progress, ko daudzgadu griezumā var novērot bērnu vecāki un treneri. Galu galā, pats mazais censonis saprot, ka vairs jau nemaz nav tik mazs un “nevarīgs”, un gatavs ielikt kloķi kādam pieredzējušākam airu meistaram – un viņiem tas patiešām dažkārt izdodas! 😊

Tieši šī kopā būšana un arī darīšana pēc LKA šā gada sezonas apkopojuma (pieejams ar saiti uz prezentāciju zemāk) izskatās patiešām interesanti. Sezonas griezumā būs gana daudz notikumu, sākot no ikgadējām un tradicionālām pašmāju sacīkstēm, beidzot ar startiem starptautiskā arēnā, un protams, ārvalstu sportistu ielūgumiem “pakaplēt mūsu dārziņā”.

Lai parādītu, kas un uz ko ir spējīgs, mūsu sportistiem būs iespējas pārbadīt ECA Juniour Cup Eiropas līmeņa trasēs, kā arī jau nostiprināt savu varēšanu lielā mērā LKA organizētajā NordicCup seriālā. Pie kam mums ir tapis zināms ne vien tas, ka Somija ar Taivalkoski trasi atklās šo NordicCup sezonu ar pirmajiem diviem posmiem uzreiz pēc vasaras Saulgriežu trakuma jūnija beigās. Bet arī tas, ka junioru konkurencē šogad kopvērtējumā būs gana labs balvu fonds. Tāpat par saviem labākajiem gada griezumā rūpēsies arī LKA – sezonas kopvērtējums sola jauku atalgojumu ne tikai labākajiem, bet arī čaklākajiem. Iepazīstaties ar LKA izlases noteikumiem, sportistu un komandu ranga nolikumiem, un esat gatavi rādīt labāko, kas ir jūsu arsenālā – darām kopā un lai mums izdodas!

Šeit ir saite uz LKA sezonas labumu apkopojumu.

Latvijas Kanoe asociācija