Pirmās rudens sacensības - Liepājas un Nīcas čempionāti

Septembra sākumā – no 2. līdz 4.septembrim, Latvijas Kanoe asociācijas airēšanas slaloma klubi viesojās Kurzemē, kur sportisti mērojās spēkiem Liepājas čempionātā airēšanas slalomā 2022 un Nīcas čempionātā airēšanas slalomā 2022.

Sestdien, 3.septembrī, Zvejnieku alejā 2/4 ar Liepājas pašvaldības atbalstu norisinājās airēšanas sporta kluba “Atvars” un Latvijas Kanoe asociācijas (LKA) rīkotais “Liepājas čempionāts” airēšanas slalomā, kurš ir arī LKA kausa 7.posms. Šajā čempionātā piedalījās gandrīz visi aktīvie airēšanas slaloma pārstāvji no Liepājas, kā arī airēšanas slaloma sporta klubi un sporta skolu pārstāvji no visas Latvijas. Čempionātā tika dots starts 73 laivām 5 laivu klasēs, arī XC2.

Savukārt, svētdien, 4.septembrī, “Upeskrasti”, Nīcā, Dienvidkurzemes novadā norisinājās Dienvidkurzemes novada un Latvijas Kanoe asociācijas (LKA) rīkotais “Nīcas čempionāts” airēšanas slalomā, kurš ir arī LKA kausa 8.posms. Šajā čempionātā piedalījās airēšanas slaloma sporta klubi un sporta skolu pārstāvji no visas Latvijas. Čempionātā tika dots starts 73 laivām 5 laivu klasēs, arī XC2.

Liepājas un Nīcas čempionātu rezultātus meklē lapas sadaļā Sacensības.