Lucavsalas kauss 2022

Rīga, Lucavsala, ​Kazas sēklis, 04.06.2022.

4. jūnijā, Rīgā, Lucavsalā, Kazas sēklī, sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras  un Sporta departamentu, Rīgas airēšanas kluba izveidotajā airēšanas slaloma bāzē “Airēšanas laboratorija” notiks ikgadējās jauniešu un bērnu  sacensības „Lucavsalas kauss 2022”.

Uz sacensībām ir aicināti visi aktīvie Latvijas, Lietuvas un Igaunijas airēšanas slaloma klubi, kopā pulcējot dalībniekus četrās laivu klasēs un 14 vecuma grupās. Sacensības norisināsies vienkāršotā un praktiskā formātā, divu braucienu ieskaitē vērtējot ātrāko.

2021.gadā sacensībās piedalījās 77 bērni un jaunieši. Pamata vecuma grupā, MC1 laivu klasē jeb kanoe vieniniekā uzvarēja Rīgas airēšanas kluba pārstāvis Klāvs Stalbovs, bet WC1 jeb kanoe meitenēm, ātrākā bija Rīgas kluba pārstāve Enija Ļaksa.

MK1 jeb kajaka vieniniekā puišiem pirmais bija liepājnieks no SK “Atvars” –  Dāvis Ziemelis, bet WK1 laivu klasē jeb ātrākā starp meitenēm kajakā bija Liepājas SK “Atvars” pārstāve  Elizabete Kurvina. 

Šogad gaidāms lielāks dalībnieku pieplūdums, līdz ar to sagaidāmas aizraujošākas un spraigākas sacensības.

Tiekamies jau pavisam drīz – 4.jūnijā Lucavsalā, Rīgas airēšanas kluba bāzē “Airēšanas laboratorija”! Lucavsalas kausa nolikuma projektu meklē šeit: Lucavsalas kausa nolikuma projekts

Lucavsalas kauss 2022 organizators: Aivars Misiņš, mob. tel. +371 29344657